Главная » Библиотека » Ссылки на интересные статьи

Прояви та лікування психологічної травми
[ · Скачать удаленно () ] 16.06.2022, 12:56


Відео має субтитри та коментарі українською мовою, зокрема контакти для психологічної допомоги, які постійно оновлюються.


Незважаючи на існування стигматизації психіатрії та психіатричних хворих, необхідно підкреслити той факт, що прибувшим з України не потрібно боятися звертатися в Чехії за психологічною та психіатричною допомогою. За нашою інформацією, сфера охорони психічного здоров’я в Україні сильно обтяжена негативною спадщиною часів колишнього Радянського Союзу, тому багатьох українців турбує психологічна, а особливо психіатрична допомога.

Мета годинного відео – ознайомити глядача з наявністю психологічної травми та її проявами на психічному та фізичному рівні не лише у дорослих, а й у дітей. За допомогою провідних чеських фахівців у галузі психіатрії та психотерапії автори намагалися пояснити важливість психологічної допомоги, яка може запобігти розвитку посттравматичного стресового розладу у фазі гострої реакції на стрес.

У ролику виступають: психотерапевт, лектор та методист у сфері кризової інтервенції PhDr. Daniela Vodáčková (Даніела Водачкова, Remedium, Соціальна клініка), психіатр і психотерапевт MUDr. Vlastimil Tichý (Властиміл Тихий, Центральний військовий госпіталь – Військовий університетський госпіталь Праги), психіатр і психотерапевт doc. MUDr. Jan Vevera, Ph.D. Ян (Вевера, кафедра психіатрії, Університетська лікарня Пльзень), психіатр і психотерапевт MUDr. Kateřina Duchoňová (Університетська лікарня імені П. Н. Богніце та Томайера), психотерапевт Mgr. Filip Grůša (Філіп Груша, Психолого-психіатрична клініка AdiCare ), клінічний психолог і психотерапевт Mgr. Tomáš Holcner (Томаш Холькнер), терапевт, Mgr. Markéta Černoušková (Маркета Черноушкова).
Переклад відео українською зробив психолог Mgr. Viktor Pasničenko (Віктор Пасніченко).

Зміст з привязкою до часу:
Психологічна травма (1:11 - 10:13)
Гостра реакція на стрес (10:16 - 33:10)
Посттравматичний стресовий розлад (33:13 - 40:30)
Психологічна травма у дітей (40:34 - 56:57)
Психологічна допомога - психотерапія (56:59 - 1:06:02)
Частина нашого документального циклу присвячена проявам і лікуванню психологічної травми. Травма – це природна реакція людського організму на загрози життю або інші стресові події. Це проявляється як на психологічному, так і на фізичному рівнях і не означає хворобу або слабкість, а ряд дуже неприємних і часто навіть болісних станів. Добре знати їх і знати, як з ними працювати і куди звертатися, якщо такі є або коли вони починають проявлятися. Травмуючі події зачіпають як дорослих, так і дітей. Звернення за допомогою при проявах травми важливо для того, щоб згодом не розвинувся посттравматичний стресовий розлад, який тягне за собою сильне навантаження на звичайне життя. У тому випадку, якщо ви відчуваєте печаль, відчай, занепокоєння, жаль, порожнечу, марнославство, почуття провини або сорому, каяття, безпорадність, думки про самогубство, а також агресію або гнів, тоді ми рекомендуємо вам звернутися за наступною допомогою:
Лінія 1221 – Лінія для українців – питання здоров’я (CZ, UA) Медична інформація для громадян України. Зателефонуйте на безкоштовну лінію +420 226 20 1221, наберіть прямий номер 8. Телефонну психологічну підтримку можете використати лише зателефонувавши на загальнодержавний номер 1221, оператор забезпечить вам розмову зі співробітником лінії з асистенцією перекладача.

Посилання на психологічну та психіатричну допомогу українською мовою: Terapie.cz https://www.terapie.cz/hlavu-nad-vodo... Психотерапевтичний лінія Sluchátko (Terapeutická linka Sluchátko) https://www.linkasluchatko.cz/v-ukraj... Národní ústav duševního zdraví (NUDZ) https://www.nudz.cz/files/img/ukrajin... Психологічна допомога Україні https://www.cpng.cz/l/psikhologichna-... WEB - психічне здоров'я https://www.samopomi.ch WEB - охорона здоров'я https://www.mzcr.cz/zakladni-informac... Документ о проявлениях и лечении травмы включает: MUDr. Vlastimil Tichý психіатр і психотерапевт Ústřední vojenská nemocnice Vojenská fakultní nemocnice Praha https://www.uvn.cz/cs/psychiatrie-uvod Doc. MUDr. Jan Vevera, Ph.D. психіатр і психотерапевт Psychiatrická klinika FN Plzeň https://www.fnplzen.cz/psych MUDr. Kateřina Duchoňová психіатр і психотерапевт PN Bohnice | Fakultní Thomayerova nemocnice https://bohnice.cz/ https://www.ftn.cz/ PhDr. Daniela Vodáčková психотерапевт викладач і методист в області кризового втручання Remedium | Sociální klinika https://www.remedium.cz https://www.socialniklinika.cz Mgr. Filip Grůša психотерапевт Psychologická a psychiatrická klinika AdiCare https://adicare.cz Mgr. Tomáš Holcner клінічний психолог і психотерапевт https://psycholog-holcner.cz Mgr. Markéta Černoušková терапевт Dům osobního rozvoje Maitrea https://marketa-blazena.cz/?page_id=2... Переклад: Віктор Пасніченко http://www.pasnichenko.org
-
Виготовлено: ArsAnima, z.s. E-mail: info@arsanima.cz

https://youtu.be/WIZyn0DZNLw

Категория: Ссылки на интересные статьи | Добавил: ВиктОр | Теги: контакти психологічної допомоги в П
Просмотров: 132 | Загрузок: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]